AKTUALNOŚCI

Aktywne lato 2019 z Fregatą: półkolonie, obóz, zajęcia dla niemowląt!

Najgorętsze półkolonie w Poznaniu, czyli wakacje w Termach Maltańskich lub na pływalni w Parku Kasprowicza, obóz w Łebie, zajęcia dla niemowląt oraz aqua aerobik – na lato przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!

Jak zwykle w okresie od czerwca do sierpnia przygotowujemy dla Was szereg letnich aktywności w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach.

Wakacyjne kursy dla niemowląt w Poznaniu i Wrocławiu (lipiec-sierpień)

Lato to świetny czas zarówno na kontynuację jak i na rozpoczęcie przygody maluszka z basenem. Zapraszamy na kameralne baseny w Poznaniu oraz we Wrocławiu, gdzie razem ze swoimi pocichami przeżyjecie wakacyjną przygodę. Dla wielu z Was będzie to pierwsza okazja, by przekonać się jak wiele daje Wam czas spędzony razem w wodzie. Szukając ukojenia od upałów – a nie zawsze mogąc sobie pozwolić na wyjazd poza miasto – wybierzcie basen!

Półkolonie w Termach Maltańskich (czerwiec-lipiec-sierpień)

Już w ostatni tydzień czerwca, czyli zaraz po zakończeniu roku szkolnego zapraszamy do największego w Wielkopolsce aquaparku. Pięciodniowe turnusy w Termach Maltańskich to gwarancja udanych wakacji w mieście. Tym bardziej, że w programie są nie tylko nauka pływania, czy zabawa w aquaparku, ale i odkrywanie pięknych okolic Malty. W tym roku przygotowaliśmy również kilka nowości – m.in. Bricks 4 Kidz – czyli zanurzymy się w świecie Lego, dzięki czemu poznamy tajniki matematyki, inżynierii, nauk przyrodniczych i technologii. Nie zabraknie też dreszczyku emocji w pobliskim parku linowym, czy zabawy w zadaszonym małpim gaju (Fabryka Śmiechu Michałek). Do tego dochodzą gry i zabawy zespołowe, zajęcia artystyczne i pokazy filmowe.

Półkolonie na pływalni w Parku Kasprowicza (lipiec-sierpień)

Pięć dni wypełnionych nie tylko nauką pływania i zabawą na basenie, ale również warsztaty artystyczne, gry, wyjście do Poznańskiej Palmiarni i spotkania z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy na półkolonie na pływalni w parku Kasprowicza! Wyremontowany w ubiegłym roku obiekt to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, które szybko podbiło serca mieszkańców. Tego lata na pływalni dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły spędzić z nami cały tydzień bawiąc się i ucząc zarazem na naszych półkoloniach. Będzie nauka pływania i zabawa na basenie, warsztaty z rękodzieła, poznawanie tajemnic teatru,  zajęcia z eksperymentami, czy wyjście do Palmiarni Poznańskiej. Słowem – aktywne półkolonie w mieście!

Letni obóz w Łebie (lipiec)

Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – nasz letni obóz nad Bałtykiem jest zawsze pełen przygód, emocji i ruchu. Tym razem odbędzie się w dniach 6-15 lipca. Wyruszamy z grupą dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat do jednego z najpiękniejszych morskich kurortów, czyli do Łeby. Zapewniamy bezpieczny, radosny i aktywny wypoczynek w duchu współpracy i integracji dzieci i młodzieży. Kształtujemy ich sprawność ruchową, jednocześnie przybliżając ideę sportu i zasady fair play. Obóz to także wycieczki w ciekawe miejsca, których nad morzem nie brakuje. Obozowiczów czeka wyjazd do Rąbek, skąd statkiem wypłyną w rejs do Wyrzutni Rakiet (spacer po ruchomych wydmach i zwiedzanie wyrzutni) oraz wycieczka do Parku Bosmana.

Aqua fitness w Poznaniu i Wrocławiu (lipiec-sierpień)

W tym roku zapowiada się wyjątkowe gorące lato, więc lepiej już teraz rezerwujcie miejsca na basenie! W lipcu i sierpniu ćwiczymy w Poznaniu w Termach Maltańskich i przy ul. Lechickiej oraz we Wrocławiu przy Al. Kromera. W okresie letnim w Termach Maltańskich zapraszamy na zajęcia aqua aerobiku, aqua ciąży oraz aqua gimnastyki. W kolei przy ul. Lechickiej będziemy ćwiczyć aqua aerobik, aqua gimnastykę, a dodatkowo prowadzić będziemy zajęcia aqua gimnastyki z elementami rehabilitacji. We Wrocławiu zapraszamy na aqua aerobik na komfortowy basen przy Al. Kromera (Hotel Quality System).

Grafiki na nowy semestr zimowy 2020 już dostępne! (zajęcia od  września)

Oswajanie z wodą niemowląt i nauka pływania dzieci, młodzieży i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu. Już teraz możesz zarezerwować miejsce w grupie!