Witaj, Przyjacielu z Akademii Piłkarskiej Reissa!

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza oferta. To wspaniale, że chcesz zadbać o wszechstronny rozwój Twojego dziecka! Basen to właściwe miejsce, w którym o to właśnie dbamy.

Skorzystaj ze specjalnej oferty tylko dla klientów Akademii Piłkarskiej Reissa i zabierz swoją pociechę na pływalnię!

Możesz nam zaufać – od ponad 20 lat uczymy młodych poznaniaków miłości do wody, prowadząc zajęcia z maluchami w wieku już od 3 miesięcy. Jesteśmy blisko Ciebie – działamy na kilku basenach w Poznaniu (Termy Maltańskie, basen przy ul. Lechickiej, Posnania, Olimpia, Daszewice).

Aby otrzymać 15 % RABATU na kurs nauki pływania dziecka lub oswajania z wodą dla niemowląt w naszej Szkole Pływania, wystarczy, że wybierzesz zajęcia z naszego grafiku i wypełnisz formularz zgłoszeniowy wpisując w treści wiadomości: RABAT AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA.

W Szkole Pływania Fregata Swimming zapisy na zajęcia trwają praktycznie bez przerwy. Osobom, które dopisują się do grupy w trakcie semestru oferujemy dwie opcje do wyboru:

  1. Obniżona opłata za kurs. Ilość płatnych zajęć zostaje umniejszona o zajęcia, w których nie wzięliście udziału. Tym samym cena za karnet na semestr będzie niższa. Oczywiście do tego dochodzi -15 proc. rabatu 🙂
  2. Możliwość odrobienia zajęć, w których nie wzięło się udziału. Jeśli na przykład zapisujecie się od 4 lekcji, to te 3, w których nie wzięliście udziału możecie odrobić.

Sprawdźcie nasze grafiki i pływajcie z Fregatą!

Termy Maltańskie

Basen Posnania

Dlaczego warto zabrać dziecko na basen?

  • Bo to zapewnia harmonijny rozwój fizyczny i psychiczny.
  • Bo wspólne zajęcia rodzica i dziecka budują oraz wzmacniają wasze więzi.
  • Bo to rozwija koordynację ruchową i zmysł równowagi.
  • Bo to uczy zasad bezpieczeństwa nad wodą.
  • Bo to super zabawa dla rodzica i dziecka 🙂