AKTUALNOŚCI

Black Friday – promocja na zajęcia dla niemowląt!

Przyjdź na specjalne jednorazowe zajęcia dla maluszków w wieku od 3 do 24 miesięcy w promocyjnej cenie 20 zł, a potem zapisz się na kurs z rabatem 20 proc.! 

Zajęcia nauki pływania niemowląt prowadzimy obecnie na kilku basenach, z zachowaniem rygorów sanitarnych, w trosce o bezpieczeństwo małych pływaków i ich rodziców. W każdym momencie można do nas dołączyć, aby zadbać o prawidłowy rozwój dziecka, ale jeśli mamy Black Friday, to oczywiście mamy dla Was dodatkowy powód – promocję!

Jeśli chcesz sprawdzić na czym polegają zajęcia dla niemowląt, przyjdź na specjalne jednorazowe lekcje organizowane na jednym z naszych basenów organizowane w promocyjnej cenie tylko 20 zł. Do wyboru macie zajęcia dla dzieci w wieku 3-24 mies. na Basenie Lechicka, w Termach Maltańskich oraz na Pływalni Fregata w Daszewicach. W zajęciach bierze udział 1 rodzic/opiekun + dziecko.

Jeśli zajęcia Wam się spodobają, instruktor pływania zaproponuje Wam kontynuację wodnej przygody i dołączenie do jednej z grup na danym basenie, w cenie zajęć z rabatem 20 proc.!

Gotowi na wodną edukację?

Wybierz termin zajęć jednorazowych i zapisz się na promocyjną lekcję w ramach promocji Black Friday!

ZAPISY ZAKOŃCZONE