AKTUALNOŚCI

Ćwicz aqua aerobik we Wrocławiu z kartami Multisport i FitProfit!

nauka pływania grzbietem

Od początku grudnia na zajęcia aqua aerobiku we Wrocławiu można się już zapisywać z kartą FitProfit, a od 18 grudnia zaczniemy honorować również karty Multisport Plus!

Gotowi na pełen energii, ale i dobrej zabawy wysiłek w wodzie? Na basenie przy Al. Kromera we Wrocławiu gwarantujemy najlepszy aqua aerobik w mieście, a do tego w komfortowych warunkach kameralnego obiektu w Hotelu System.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z firmami Vanity Style oraz Benefit Systems, czyli operatorami kart rabatowych, możecie ćwiczyć z nami aqua aerobik z kartą FitProfit (od 1 grudnia) oraz Multisport Plus (od 18 grudnia).

Jak zarezerwować sobie udział w zajęciach na kartę? Wystarczy zapisać się poprzez grafik na naszej stronie i zaznaczyć w wiadomości, że chodzi o wejście z kartą rabatową. Uwaga! Z kartą zapisujemy każdorazowo na jedne zajęcia i maksymalnie z tygodniowym wyprzedzeniem. Nie zapisujemy więc na cały cykl (np. dwumiesięczny) zajęć. Chcąc korzystać co tydzień, należy za każdym razem zapisywać się poprzez grafik.

Zapraszamy na zajęcia!