AKTUALNOŚCI

Ćwicz aqua aerobik we Wrocławiu z kartami Multisport i FitProfit!

Od początku grudnia na zajęcia aqua aerobiku we Wrocławiu można się już zapisywać z kartą FitProfit, a od 18 grudnia zaczniemy honorować również karty Multisport Plus!

Gotowi na pełen energii, ale i dobrej zabawy wysiłek w wodzie? Na basenie przy Al. Kromera we Wrocławiu gwarantujemy najlepszy aqua aerobik w mieście, a do tego w komfortowych warunkach kameralnego obiektu w Hotelu System.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z firmami Vanity Style oraz Benefit Systems, czyli operatorami kart rabatowych, możecie ćwiczyć z nami aqua aerobik z kartą FitProfit (od 1 grudnia) oraz Multisport Plus (od 18 grudnia).

Jak zarezerwować sobie udział w zajęciach na kartę? Wystarczy zapisać się poprzez grafik na naszej stronie i zaznaczyć w wiadomości, że chodzi o wejście z kartą rabatową. Uwaga! Z kartą zapisujemy każdorazowo na jedne zajęcia i maksymalnie z tygodniowym wyprzedzeniem. Nie zapisujemy więc na cały cykl (np. dwumiesięczny) zajęć. Chcąc korzystać co tydzień, należy za każdym razem zapisywać się poprzez grafik.

Zapraszamy na zajęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *