AKTUALNOŚCI

Ferie dla aktywnych – półkolonie w SP 72 na os. Kopernika!

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawiania sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na ferie w SP 72 na os. Kopernika!

Tej zimy po raz kolejny zorganizujemy półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika. To doskonałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową.

W programie 5-dniowego turnusu ferii (30.01.2023-3.02.2023) znajdą się takie punkty jak:

 • Nauka i doskonalenie pływania – prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci już oswojonych z wodą i pływających, jak i dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem.
 • Zabawa na basenie – poznajemy zasady piłki wodnej, zabawowe formy wyścigów.
 • Zabawa w Parku Trampolin JUMP ARENA – park trampolin to idealne miejsce na pełną energii i sportu zabawę dla dzieci.
 • Ekologiczne Warsztaty Plastyczne „Coś z niczego” – czyli zajęcia z tworzenia, w czasie których nauczymy dzieci jak własnoręcznie można wykonać różne praktyczne a zarazem estetyczne rzeczy, przydatne w domu.
 • Zabawy ruchowe – zabawy zespołowe na hali sportowej – sport, ruch, aktywność to nieodłączny element naszych półkolonii.
 • Gry z Polski i ze świata – poznajemy ciekawe gry z różnych części świata.
 • Zabawa multimedialna – zajęcia na nowoczesnej macie edukacyjnej.
 • Planszomania – czyli zabawa z grami planszowymi – tworzenie własnej gry planszowej.
 • Filmoteka – codzienny film od rana dla dzieci.
 • Cała Polska czyta dzieciom – od wielu lat Fregata Swimming promuje czytanie wśród dzieci, nie inaczej będzie w czasie półkolonii.
 • Zawody pływackie – po kilku dniach treningów na basenie każdy będzie mógł się sprawdzić w rywalizacji sportowej.

Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Cena: 495 zł

Termin: Ferie 2023 r. realizowane będą od poniedziałku 30 stycznia 2023 r. do piątku 3 lutego 2023 r. w godzinach od 07:30 do 16:00.

UWAGA! Dostępne już tylko miejsca na liście rezerwowej!

  1. Czy dziecko potrafi zanurzyć głowę? TAKNIE 2. Czy dziecko potrafi samodzielnie leżeć na wodzie ? TAKNIE 3. Czy dziecko potrafi przepłynąć odcinek 10-15m z przyborem (makaron,deska)? TAKNIE
  4. Czy dziecko potrafi pływać na plecach stylem grzbietowym? TAKNIE 5. Czy dziecko potrafi pływać na piersiach stylem dowolnym?TAKNIE 6. Czy dziecko potrafi pływać stylem klasycznym (żabką)?TAKNIE 7. Czy dziecko potrafi pływać stylem motylkowym (delfinem)? TAKNIE
  Poniżej znajdą Państwo komplet dokumentów, które prosimy złożyć podpisane w biurze Fregaty Swimming w Termach Maltańskich (ul. Termalna 1, 61-028 Poznań). 1. Umowa-zgłoszenie POBIERZ TUTAJ 2. Karta kwalifikacyjna POBIERZ TUTAJ 3. Deklaracja przystąpienia do ubezpieczenia POBIERZ TUTAJ 4. Oświadczenie o odbiorze dziecka z półkolonii POBIERZ TUTAJ 5. Zgoda na wyjście do JUMP ARENY POBIERZ TUTAJ 6. Oświadczenie o samodzielnym opuszczaniu półkolonii (OPCJONALNIE) POBIERZ TUTAJ
  1. Ogólne warunki ubezpieczenia PZU NNW Zobacz TUTAJ 2. Informacja o produkcie ubezpieczeniowym Zobacz TUTAJ 3. Informacja o administratorze danych osobowych klienta Zobacz TUTAJ
  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  FAKTURA VAT dla osoby prywatnej
  FAKTURA VAT dla firmy
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl