Nauka pływania niemowląt i dzieci Wrocław!

Oswajanie z wodą maluszków w wieku od 3 miesięcy według najlepszych europejskich wzorców, nauka pływania dzieci oparta na autorskim programie, wysoko wykwalifikowani instruktorzy i zajęcia na świeżo wyremontowanym, kameralnym basenie w dogodnej lokalizacji. Fregata Swimming, jedna z największych szkół pływania w Polsce, już w połowie września zaczyna prowadzić zajęcia we Wrocławiu!

Poznańska szkoła pływania Fregata Swimming obecna jest na rynku od ponad 20 lat. Prowadzi zajęcia na 5 basenach w Poznaniu i okolicy  oraz Wrocławiu, wyznaczając standardy nauki pływania niemowląt i małych dzieci w Polsce. Dzięki ścisłej współpracy z największymi europejskimi autorytetami w dziedzinie rozwoju i nauki pływania małych dzieci, takimi jak Torill Hindmarch z Norwegii, Eva Kiedronova z Czech, czy Daniel Zylberberg z Francji, zajęcia Fregaty prowadzone są według zachodnich wzorców i najnowocześniejszych metod szkoleniowych. Cechuje je wysoka efektywność nauczania.
Zespół Fregaty to ponad 40 wysoko wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, którzy regularnie uczestniczą w krajowych i zagranicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje. W 2016 r. Fregata Swimming wydała podręcznik dla instruktorów nauki pływania „Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania”, przyjęty z uznaniem przez środowisko instruktorskie.

Istnieje przynajmniej 7 powodów, aby wybrać dla maluszka zajęcia Fregaty Swimming:

Najlepsza kadra – Fregata to ponad 40 instruktorów-trenerów, doskonale wyszkolonych fachowców, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje.

Własna metodologia szkoleniowa – zajęcia prowadzone są według autorskiego programu opierającego się na najlepszych zachodnich wzorcach.

Współpraca z zachodnimi ekspertami – współpracujemy z największymi europejskimi autorytetami w dziedzinie oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci.

Wysoka efektywność nauczania – naszą skuteczność potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów.

Komunikacja z rodzicami – na bieżąco informujemy o postępach dzieci w nauce.

Dogodne warunki – umożliwiamy płatności w ratach i odrabianie zajęć.

Kameralny basen – we Wrocławiu zajęcia będą prowadzone na komfortowym, świeżo wyremontowanym basenie w Hotelu System (al. M. Kromera 16).

Nauka Pływania Niemowląt

Zobacz galerie zdjęć z nauki Pływania niemowląt we Wrocławiu

Nauka pływania dzieci wrocław