Nauka pływania dzieci – wysokie standardy dla małych pływaków

Aktywność w środowisku wodnym to jedna z najlepszych form rozwoju małego człowieka. Nauka pływania dzieci to specjalność Szkoły Pływania Fregata Swimming. Mamy do dyspozycji kilka basenów i najlepszych instruktorów!

Niezależnie od tego, czy chodzi o niemowlęta, dzieci, czy młodzież, na zajęciach przykładamy ogromną uwagę do zachowania najwyższych standardów. Stawiamy przede wszystkim na pełne bezpieczeństwo podczas zajęć, choć nie zapominamy przy tym jak ważna jest dla dzieci atmosfera zabawy. Kiedy na twarzy dziecka jest uśmiech, nauka zawsze przychodzi łatwiej!

Nauka pływania oraz zabawa na basenie

Nauka i zabawa na basenie

Nauka pływania przez zabawę to z głównych założeń programu naszych zajęć dla kilkulatków, którzy rozpoczynają swoją przygodę z basenem i pływaniem. Autorski program zajęć w wodzie dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat to sprawdzona kombinacja ćwiczeń służących nie tylko nabyciu umiejętności pływania, ale i poprawie zdrowia małych pływaków.

Fregata Swimming od lat wyznacza najwyższe standardy nauki pływania także wśród dzieci w wieku szkolnym. Poprzez stopniowe zgłębianie technik pływackich, uczeń, niezależnie od wyjściowego poziomu umiejętności, ma dużą szansę nauczyć się swobodnego pływania wszystkimi stylami – grzbietowym, kraulem na piersiach, żabką, czy delfinem.

Dobre baseny
Za wyborem zajęć nauki pływania dzieci w naszej szkole przemawiają też inne powody. Po pierwsze, zajęcia prowadzone są aż na sześciu basenach w Poznaniu i okolicy (Termy Maltańskie, Basen Andersia, Basen Lechicka, Basen Olimpia, Basen Posnania i Basen Daszewice).
Po drugie, dzieci podczas zajęć znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorsko-trenerskiej, która stale podwyższa swoje kompetencje na licznych szkoleniach a do tego podlega wewnętrznemu systemowi oceniania. Po trzecie, Fregata to szkoła, w której liczy się atmosfera – życzliwość, szacunek, wyrozumiałość oraz duch sportowej walki „fair play” to wartości, które zawsze przyświecają jej instruktorom.

Zabierz dziecko na basen w Poznaniu!
Można już zapisywać dzieci na zajęcia w ramach nowego semestru!
Szczegółowe grafiki znajdziecie poniżej!

Nauka pływania - Kiedy na basen z niemowlakiem

Nauka pływania dzieci Poznań – Galeria zdjęć