Uczymy miłości do wody z Norbertem Lewandowskim

W ramach cyklu spotkań online z ekspertami, Norbert Lewandowski rozkłada na czynniki pierwsze przeróżne aspekty związane z rozwojem małych dzieci. Obejrzyj za darmo najciekawsze wywiady!

Fizjoterapeuci, lekarze pediatrzy, pedagodzy i wielu innych ekspertów zajmujących się pracą z małymi dziećmi goszczą na naszym facebooku w niedzielne wieczory. Co dwa tygodnie, nasz instruktor pływania niemowląt i małych dzieci, Norbert Lewandowski, w cyklu wywiadów, które prowadzi live na facebooku Fregaty Swimming przybliża Wam szereg kwestii związanych z różnymi aspektami rozwojowymi dzieci. Przed Wami porządna dawka wiedzy i eksperckich porad. Przyjemnego oglądania!

Zastanawiasz się, czy basen to odpowiednie miejsce dla niemowlaka albo małego dziecka? Posłuchaj eksperta, który od wielu lat oswaja z wodą setki maluszków! Dowiedz się, dlaczego aktywność w wodzie jest bardzo korzystna dla dziecka – w jaki sposób wspiera jego rozwój, jak wspomaga jego zdrowie i umiejętności. Zobacz filmiki z zajęć i przekonaj się, że zajęcia oswajania z wodą to także świetna zabawa!

UCZYMY MIŁOŚCI DO WODY

Jak wspomagać prawidłowy rozwój niemowląt i małych dzieci?

Gość: Justyna Kędzia, fizjoterapeutka dziecięca.

Podczas live’a dowiecie się:
– dlaczego pierwsze 12. miesięcy życia dziecka jest ogromnie istotne dla jego rozwoju?
– w jaki sposób wspierać rozwój niemowlaka i małego dziecka?
– dlaczego warto chodzić z maluszkiem na basen?

UCZYMY MIŁOŚCI DO WODY

Jak zajęcia na basenie wpływają na rozwój małego dziecka?

Gość: Dr n. med. Grzegorz Grund

Podczas live’a dowiecie się:
– kiedy można zacząć chodzić z dzieckiem na basen?
– jakie są korzyści płynące z wczesnego oswajania dziecka z wodą?
– w jaki sposób stymulować prawidłowy rozwój niemowlaka?

UCZYMY MIŁOŚCI DO WODY

Jak budować relacje rodzica z małym dzieckiem?

Gość: Marcin Kasprowicz, bloger

Czy ojciec to tzw. drugi rodzic dla dziecka, zawsze stojący nieco w cieniu matki? W jaki sposób tatusiowie mogą dbać o dziecko i budować z nim jak najbliższe relacje? No i wreszcie, jak tata może fajnie spędzać czas z dzieckiem na zabawie lub nauce?
To tylko część pytań, jakie Norbert Lewandowski zada Tacie z Poznania, czyli blogerowi Marcinowi Kasprowiczowi podczas najbliższego spotkania live w ramach cyklu Uczymy miłości do wody.