Nauka pływania niemowląt w Zielonej Górze

Oswajanie z wodą maluszków w wieku od 3 miesięcy według najlepszych europejskich wzorców, nauka pływania dzieci oparta na autorskim programie, wysoko wykwalifikowani instruktorzy i zajęcia na kameralnym basenie w dogodnej lokalizacji w Zielonej Górze.

Poznańska szkoła pływania Fregata Swimming obecna jest na rynku od blisko 30 lat. Prowadzi zajęcia na basenach w Poznaniu i okolicy, Wrocławiu, Żninie i Zielonej Górze, wyznaczając standardy nauki pływania niemowląt i małych dzieci w Polsce.

Nauka pływania niemowląt według najlepszych wzorców

Dzięki ścisłej współpracy z największymi europejskimi autorytetami w dziedzinie rozwoju i nauki pływania małych dzieci, takimi jak Torill Hindmarch z Norwegii, Eva Kiedronova z Czech, czy Daniel Zylberberg z Francji, zajęcia Fregaty prowadzone są według zachodnich wzorców i najnowocześniejszych metod szkoleniowych. Cechuje je wysoka efektywność nauczania.

Nasze motto brzmi „Uczymy miłości do wody”. Oswajamy z wodą niemowlaki już od 3 miesiąca życia w oparciu o zasady bezpieczeństwa i kładąc nacisk na radość, jaką daje dzieciom obcowanie z wodą.

Wykwalifikowana kadra

Zespół Fregaty to ponad 40 wysoko wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, którzy regularnie uczestniczą w krajowych i zagranicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje. W 2016 r. Fregata Swimming wydała podręcznik dla instruktorów nauki pływania „Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania”, przyjęty z uznaniem przez środowisko instruktorskie. W 2020 r. instruktorzy Fregaty Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski napisali książkę pt. „Uczymy miłości do wody”, która jest jedynym na rynku kompleksowym poradnikiem dla rodziców, którzy chcą zaprzyjaźnić dziecko z wodą od pierwszych tygodni życia.

Komfortowy basen z ciepłą wodą

Oswajanie z wodą niemowląt i nauka pływania dzieci z Fregatą Swimming odbywa się w Zielonej Górze na basenie w Pensjonacie Gregor przy ul. Chmielnej 16a, w pobliżu centrum miasta. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking.