Zapraszamy dzieci z przedszkola Kasztanowe Ludki do udziału w zajęciach nauki pływania! Pływalnia Fregata przy ul. Słonecznej 4 czeka na małych pływaków.

Zajęcia nauki pływania dla dzieci z przedszkola odbywać się będą w czwartki w okresie od 29.02.2024 do 13.06.2024 (z wyłączeniem dn. 2 maja oraz 30 maja). Prowadzić je będą instruktorzy Szkoły Pływania Fregata Swimming. Aby zapisać dziecko na zajęcia wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Zajęcia odbywać się będą w czwartki o godz. 14.45. Zapisy odbywają się poprzez poniższy formularz.



    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Uprzejmie informujemy, że Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się TUTAJ Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl