Nauka pływania Zielona Góra

Szkoła pływania dla niemowląt w Zielonej Górze!

Dla zdrowego rozwoju i doskonałej rodzinnej zabawy w wodzie – Szkoła Pływania Fregata Swimming zapraszamy na zajęcia nauki pływania niemowląt na basenie w pensjonacie Gregor w Nauka pływania Zielona Góra!

Przekonaj się jak w praktyce wygląda nauka pływania niemowląt według najlepszych europejskich wzorców! Jedna z największych szkół pływania w Polsce, Fregata Swimming, prowadzi swoją działalność także w Zielonej Górze – zajęcia prowadzone są na kameralnym basenie z ciepłą wodą o temperaturze 32-33 st. C w Pensjonacie Gregor (ul. Michała 16a)

Nauka pływania niemowląt Zielona Góra

Na lekcje oswajania z wodą niemowląt na basenie w Zielonej Górze zapraszamy niemowlaki w wieku już od 3 miesięcy! Ćwiczymy w grupach wiekowych 3-6 miesięcy, 7-12 miesięcy, 12-24 miesięcy, 24-36 miesięcy oraz 3-4 latków (gr. IA). W wodzie ćwiczy z dzieckiem jeden rodzic.
Na zajęciach Fregaty każde dziecko ma się nie tylko oswoić się ze środowiskiem wodnym, ale czuć się w nim bezpieczne i odczuwać radość z każdorazowego spotkania z wodą. Podstawą nauczania maluszków są zabawowe formy ćwiczeń, co sprawia, że dzieci uwielbiają zajęcia Fregaty Swimming. Rodzice są z kolei na bieżąco informowani o postępach, jakie osiągają ich pociechy na basenie. Zapisując się na zajęcia Fregaty Swimming nie ma też ryzyka utraty lekcji. Choroba, wizyta u lekarza, nagły wyjazd? We Fregacie każda zgłoszona wcześniej (zgodnie z regulaminem) nieobecność może być odrobiona innego dnia w grupie na tym samym poziomie. Nauka pływania Zielona Góra – Tylko z Fregatą

Zobacz film Nauka pływania Zielona Góra

Szkoła pływania Zielona Góra

Profesjonalna szkoła pływania dla niemowląt Zielona Góra

Dlaczego warto zabrać maluszka na zajęcia Fregaty Swimming? Mamy własny autorski program nauczania – zajęcia prowadzone są według własnej metody opierającej się na najlepszych zachodnich wzorcach. Nasi instruktorzy napisali poradnik pt. „Uczymy miłości do wody”, z którego korzystają nie tylko rodzice, ale i instruktorzy pływania niemowląt w całej Polsce.
Mamy najlepszą kadrę – Fregata Swimming to ponad 40 instruktorów-trenerów, doskonale wyszkolonych fachowców, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje. Pracujemy z setkami dzieci na kilku basenach w Poznaniu, Wrocławiu, Żninie i w Zielonej Górze. Współpracujemy z zachodnimi ekspertami – współpracujemy z największymi europejskimi autorytetami w dziedzinie oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Mamy wysoką efektywność nauczania – naszą skuteczność potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów (ponad 1000 na proflach FB i w google maps).

Zdjęcia - Nauka pływania Zielona Góra

Basen dla niemowląt Zielona Góra