NAUKA PŁYWANIA

Nauka Pływania jest aktywnością, która przynosi człowiekowi same korzyści, a dzięki temu, że mamy coraz więcej basenów, można ją uprawiać przez okrągły rok, niezależnie od pogody. Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia nauki pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych na kilku obiektach w Poznaniu.

Termy Maltańskie, Basen Lechicka, Posnania, Olimpia, basen w Hotelu Andersia, basen Daszewice – w Poznaniu i okolicy uczymy pływać aż na sześciu obiektach. Oferujemy zarówno naukę pływania w grupach, jak i lekcje indywidualne dla osób w każdym przedziale wiekowym. Najmniejsi pływacy, którzy uczestniczą w naszych zajęciach mają zaledwie 3 miesiące!

Nauka Pływania Poznań

Autorski program nauki pływania

Fregata Swimming to szkoła pływania z ponad 20-letnim doświadczeniem, czego pokłosiem jest własny autorski program nauczania, opisany w wydanym w 2016 r. podręczniku „Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” autorstwa doktora Stanisława Głąba, metodyka Fregaty. Uczymy pływać wszystkimi stylami (grzbietowy, kraul na piersiach, klasyczny – żabka, motylkowy – delfin), zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami i trendami. Prowadzimy również zajęcia doskonalenia pływania.

Wykwalifikowana kadra instruktorska

Zespół Fregaty Swimming to ponad 40 instruktorów-trenerów, doskonale wyszkolonych fachowców, którzy regularnie uczestniczą w krajowych i międzynarodowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje. Na bieżąco współpracujemy też z zachodnimi ekspertami – światowymi autorytetami w dziedzinie oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci.

Kurs na dogodnych warunkach

Zajęcia nauki pływania w grupie odbywają się w cyklach semestralnych, raz w tygodniu. Aby nie stracić żadnej lekcji umożliwiamy odrabianie zajęć (pod warunkiem wcześniejszego mailowego zgłoszenia nieobecności). Nasi instruktorzy na bieżąco informują rodziców o postępach dzieci w nauce.
Zależy nam na dobrej komunikacji z klientami, dlatego nasze biuro obsługi klienta w Termach Maltańskich czynne jest 7 dni w tygodniu. Na bieżąco informujemy też o wszystkich naszych aktywnościach na stronie www.fregata.com.pl.

Sprawdź jak uczą pływać najlepsi i zapisz się na zajęcia!

Nauka Pływania