Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – nasz letni obóz nad morzem jest zawsze pełen ruchu, emocji i przygód. Kolejna edycja – w lipcu 2019 r.

Jeśli Twoje dziecko jest bardzo aktywne, lubi różne dyscypliny sportowe, potrafi albo dopiero chciałoby się nauczyć pływać, to obóz w Łebie będzie dla niego najlepszym wyborem. Z Fregatą każdy dzień od rana do wieczora wypełniony jest ciekawymi i rozwijającymi zajęciami.

Tradycyjnie w lipcu zapraszamy nad morze dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat. Co je czeka w Łebie? Naszą specjalnością jest oczywiście nauka pływania oparta na warsztatach pływackich na krytym basenie. W zależności od poziomu umiejętności dzieci podzielone zostaną na odpowiednie grupy. Ale nasz obóz to oczywiście nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru mają szereg zróżnicowanych zajęć – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, crossfit, czyli gry i zabawy sprawnościowe oparte na naturalnych ruchach – krótkich podbiegach, przysiadach, skokach, aż po warsztaty plastyczno-artystyczne. Słowem mamy coś i dla ciała i dla ducha.

Na każdym obozie nie brakuje też wycieczek do ciekawych miejsc. W minionych latach organizowaliśmy już wyjazdy m.in. do Jurajskiego Parku Dinozaurów w Łebie, czy też rejs statkiem do Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach.Dzięki współpracy z Europejskim Instytutem Sportu i Edukacji uczyliśmy się także capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki połączonej z tańcem!

Na obozie nad morzem nie może zabraknąć plażowania i kąpieli w morzu, gier i zabaw na plaży i w terenie oraz ogniska z kiełbaskami.

 

Zapewniamy:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • ubezpieczenie NW,
 • przejazd autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę ratowniczą,
 • nadzór Kuratorium Oświaty,
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

 • zakwaterowanie w w pokojach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
 • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Miejsce:

Ośrodek kolonijny Janina Łeba – Nowęcin
Ul. Łebska 13
Tel. 059 8662200

Oferta obozu na lato 2018 – już w przygotowaniu!
Wypełnij formularz, a poinformujemy Cię o starcie zapisów.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym:

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl