Super praca na komfortowych basenach!
Dołącz do naszego zespołu!

Kogo szukamy? Poszukujemy osoby otwartej, uśmiechniętej i pozytywnie nastawionej do dzieci, która chciałaby pracować w wodzie na basenie jako instruktor zajęć dla niemowląt.

W naszej szkole pływania specjalizujemy się w organizowaniu zajęć w wodzie dla najmłodszych. To dająca satysfakcję praca, w której nigdy nie zaznasz nudy! Stawiamy na dobrą zabawę, ale i rozwój maluszków. Jeśli chcesz mieć w tym swój udział, to zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu.

Na co możesz liczyć?

  • Przeszkolimy Cię w zakresie prowadzenia zajęć dla niemowląt.
  • Damy Ci możliwość rozwijania swoich umiejętności w pracy z najmłodszymi dziećmi.
  • Gwarantujemy przyjazną atmosferę i wsparcie w zespole.
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zaproponujemy Ci elastyczny grafik dostosowany do Twoich preferencji.

Jesteś studentką/tem? Szukasz dodatkowej pracy w niepełnym wymiarze godzin? Doskonale trafiłeś – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli jesteś gotowa/y dołączyć do nas i przyczynić się do rozwoju maluszków, prześlij nam swoje CV na adres e-mail: info@fregata.com.pl. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zostań instruktorem pływania niemowląt!

Na czym polegają zajęcia dla niemowląt? Oferujemy różnorodne aktywności i zabawy w wodzie, które są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. W wodzie z dzieckiem ćwiczy zawsze jeden rodzic/opiekun. Dla rodziców i dzieci jest to okazja by wspólnie rozwijać więzi rodzinne, a dla instruktora satysfakcjonujące doświadczenie wzbogacające jego warsztat trenerski.

Gdzie pracujemy?
Poznań, Zielona Góra, Wrocław