AKTUALNOŚCI

Wodna przygoda z Bałwankiem! Świąteczne zajęcia w Daszewicach

Maluszki uwielbiają wodę i uwielbiają święta. Na specjalnych zajęciach w Daszewicach będą miały i jedno, i drugie. Do tego o świąteczną atmosferę zadba nasz gość specjalny, czyli Bałwanek.

Zbliża się czas na który, przez cały rok czekają wszystko dzieci. Czas radości, obdarowywania prezentami i rodzinnej atmosfery przepełnionej miłością i życzliwością. Chcemy pomóc budować jeszcze radośniejszą atmosferę gwiazdkowych świąt z naszym małym akcentem uczenia miłości do wody. I właśnie dlatego dla maluszków w wieku od 3 miesięcy do 4 lat, które wraz z rodzicami uczęszczają na nasze zajęcia, organizujemy w grudniu specjalne zajęcia świąteczne.

Zapraszamy do udziału w wodnej animacji, podczas której będziecie uczestnikami historii o Bałwanku. Towarzyszyć nam będą zimowo-świąteczne piosenki, zabawy światłem, bańkami mydlanymi, jazda na wodnych saniach i wspólne ubieranie choinki. Zajęcia będzie można fotografować, maluszki mogą także liczyć na drobny mikołajkowy upominek.

Dla kogo są zajęcia świąteczne?

Dla dzieci, które wraz z rodzicami uczęszczają na zajęcia Fregaty w grupach od 3-6 mies. do IA (w wodzie rodzic + dziecko)

Miejsce zajęć: Pływalnia Fregata w Daszewicach, ul. Słoneczna 4

Terminy zajęć świątecznych:

  • piątek 15 grudnia, godz. 11:00
  • piątek 15 grudnia, godz. 11:45

Cena zajęć: 25 zł

Zapisy: online przez poniższy formularz    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

    2. Regulamin i cena zajęć promocyjnych znajdują się TUTAJ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl