AKTUALNOŚCI

Spotkanie z Pawłem Zawitkowskim – lekcja w wodzie i wykład [ZDJĘCIA]

Najpierw wspólna z naszymi instruktorami lekcja oswajania w wodzie niemowląt, a potem ponadgodzinny wykład o rozwoju maluszków. W piątek 30 sierpnia gościem Fregaty Swimming był znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski.

Jak oswajać dzieci z wodą? Jak często to robić? Najlepiej przez siedem dni w tygodniu, jak nie na basenie, to w wannie. A jak nie macie wanny? To trzeba sobie kupić! – Paweł Zawitkowski w typowy dla siebie żartobliwy sposób i z dużą swadą potrafi przekazywać wiele cennych porad. Nie inaczej było w piątkowy wieczór. Kilkudziesięciu rodziców, którzy przyszli na spotkanie ekspertem nie mogło narzekać. Ekspert przez godzinę udzielał ciekawych porad, dzięki którym niejedno dziecko będzie miało szansę lepiej się rozwijać, oczywiście korzystając przy tym z dobrodziejstw wody.

Wcześniej Paweł Zawitkowski wziął również udział w pokazowej lekcji oswajania z wodą niemowląt na basenie z naszymi instruktorami pływania niemowląt Norbertem Lewandowskim i Szymonem Siejkowskim.

Na spotkaniu pod hasłem „Woda dla zdrowego rozwoju niemowlaka” swój wykład mieli również wspomniani instruktorzy oraz Joanna Caputa, lekarz neonatolog z Centrum Neonatologii i Rehabilitacji „MamaTata”.

Zobaczcie świetne zdjęcia z konferencji i lekcji w wodzie! (autor Piotr Oleszak)

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ!