AKTUALNOŚCI

Zajęcia indywidualne – dla ciebie lub dla dziecka!

Jeśli zamiast zajęć grupowych, wolisz naukę pływania z instruktorem tylko dla ciebie, umów się na lekcje indywidualne! Zajęcia z instruktorem dla niemowląt, dzieci lub dorosłych organizujemy na kilku basenach.

Już od początku września wracamy z regularnymi zajęciami nauki pływania na wszystkich basenach, trzymając się rygorów sanitarnych i zasad bezpieczeństwa wynikających z przepisów. Ale dla osób, które wolą uczyć się i swoje dzieci pływać w bardziej kameralnych warunkach mamy inne rozwiązanie – lekcje indywidualne. I to na kilku basenach: Termy Maltańskie, Basen Kopernika (NOWOŚĆ!), Basen Daszewice, Basen Lechicka.

Szkoła Pływania Fregata Swimming prowadzi zajęcia indywidualne dla każdego – dla niemowlaków (z rodzicem), dla dzieci, dla dorosłych. Zapraszamy zarówno osoby już pływające, jak i początkujące.

Instruktor może poprowadzić lekcję indywidualną dla 1 osoby, ale również dla 2 lub 3 naraz (np. przyjaciele lub cała rodzina).

Termin i miejsce indywidualnych lekcji nauki i doskonalenia pływania zależą od Ciebie. Nasi instruktorzy są do Twojej dyspozycji praktycznie we wszystkie dni tygodnia po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Nie ma efektywniejszego sposobu nauki pływania niż pod okiem instruktora, który poświęca cały czas osobie ćwiczącej. Możecie być pewni, że nasi doświadczeni instruktorzy wydobędą z każdego pływacki talent!

Ceny zajęć indywidualnych:

 • 100 zł (dla 1 os. – w przypadku niemowląt 1 os. dorosła + dziecko),
 • 140 zł (dla 2 os.),
 • 180 zł (dla 3 os.)

Wypełnij poniższy formularz, proponując termin, obiekt i określając poziom umiejętności. Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia zajęć w najszybszym możliwym czasie.

  FORMULARZ ZAPISU NA ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym:

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl