AKTUALNOŚCI

Doskonalenie umiejętności i zabawa. Specjalne zajęcia pływania niemowląt w ferie [ZAPISY]

nauka pływania łódź dla dorosłych

W ferie najmniejsi pływacy nie zwalniają tempa! Dla maluszków, które już pływają z nami przygotowaliśmy specjalne zajęcia doskonalenia umiejętności nabytych w trakcie semestru,  a wszystko to w oparciu o dobrą zabawę!

Maluszki, które pływają już z nami nie muszą robić sobie przerwy w czasie ferii. Zamiast oczekiwać na nowy semestr, mogą wziąć udział w specjalnych zajęciach doskonalenia umiejętności, które zorganizujemy na basenie Lechicka. Czekają je dwa wyjątkowe ponadprogramowe spotkania, w ramach których w atmosferze dobrej zabawy ćwiczyć będą pod okiem naszych najlepszych instruktorów.
Zapraszamy!

Miejsce i termin zajęć:
Basen Lechicka (Hotel System)

  • gr. 7-12 mies. – czw., godz. 17.00 (15 i 22 lutego)
  • gr. 12-24 mies. – pon., godz. 17.00 (12 i 19 lutego)
  • gr. 24-36 mies. – czw., godz. 17.45 (15 i 22 lutego)
  • gr. IA – pon., godz. 17.45 (12 i 19 lutego)

Cena:
30 zł x 2 lekcje = 60 zł

Wybierz swoją grupę i zapisz się na zajęcia!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl