Basen i nauka pływania, bowling, ścianka wspinaczkowa, lodowisko, a do tego nauka języków obcych – jeśli chcesz, by twoje dziecko przeżyło podczas ferii zimowych niezapomniany tydzień, zapisz je na aktywne ferie zimowe 2018 z Fregatą Swimming.

Fregata Swimming to największa w Wielkopolsce szkoła pływania, która zajmuje się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży od 20 lat. W 2014 r. zimowe półkolonie Fregaty zostały uznane za najlepszą formę wypoczynku dla dzieci w mieście w plebiscycie internautów na portalu naszemiasto.pl.
Ferie organizujemy z myślą o dzieciach w wieku od 6-12 lat, lubiących bardzo różnorodnie i aktywnie spędzać czas. Każdej zimy zapraszamy do bardzo atrakcyjnych lokalizacji, takich jak Termy Maltańskie czy Ośrodek Przywodny Rataje na os. Piastowskim.

Zabawa w Termach Maltańskich

Półkolonie w Termach Maltańskich to prawdziwa specjalność Fregaty. Organizowane są zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą. W okolicy odkrywane są wtedy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich. Stąd w programie półkolonii na pierwszym miejscu jest zabawa w aquaparku i nauka pływania (z podziałem na grupy pod względem umiejętności). W ciągu pięciu dni dzieci mogą także wyjść na kryte lodowisko, ściankę wspinaczkową „Blokhaus”, czy do Fabryki Śmiechu „Michałek”, czyli na największy plac zabaw dla dzieci pod dachem w Wielkopolsce.

Ratajska przygoda z bowlingiem

Półkolonie w Ośrodku Przywodnym Rataje to z kolei świetna alternatywa zwłaszcza dla mieszkańców ratajskich osiedli. W bogatym programie przeplatają się zajęcia rekreacyjno-sportowe, artystyczne, związane z nauką języka angielskiego czy też eksperymentami z dziedziny chemii, fizyki i przyrody. I tak, korzystając z możliwości jakie daje Ośrodek, uczestnicy półkolonii zapoznają się bliżej z bowlingiem, biorą udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na świeżym powietrzu, ale i przeprowadzać będą eksperymenty z dziedziny chemii, fizyki i przyrody. Nie zabraknie wyjścia do kina Helios, czy też nauki języka angielskiego.

Oferta na ferie zimowe 2018 – już w przygotowaniu!
Wypełnij formularz, a poinformujemy Cię o starcie zapisów.

FORMULARZ KONTAKTOWY