Nauka Pływania dzieci Wrocław

Nowa jakość nauki pływania dzieci Wrocławiu!
Czas na nowe, wyższe standardy nauki pływania dzieci we Wrocławiu! Jedna z największych w Polsce szkół pływania – Fregata Swimming zacznie w październiku prowadzić zajęcia w stolicy Dolnego Śląska. I to z 10 proc. rabatem na start!

Nauka pływania kilkuletnich dzieci oparta na autorskim programie, wysoko wykwalifikowani instruktorzy i zajęcia na świeżo wyremontowanym basenie w dogodnej lokalizacji – już w październiku wrocławianie będą mogli przekonać się jak działają najbardziej renomowane szkoły pływania w Polsce.

Szkoła pełna korzyści dla pływających dzieci we Wrocławiu

Założona i działająca od ponad 20 lat w Poznaniu Fregata Swimming to zespół około 40 doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, doskonale wyszkolonych fachowców, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i poszerzających kompetencje.

Autorski program nauki pływania małych dzieci opiera się na własnej metodologii szkoleniowej, wypracowanej w oparciu o 20-letnie doświadczenie.
Na zajęciach Fregaty k
ażde dziecko ma się nie tylko oswoić się ze środowiskiem wodnym, ale czuć się w nim bezpieczne i odczuwać radość z każdorazowego spotkania z wodą. Podstawą nauczania są zabawowe formy ćwiczeń, co sprawia, że dzieci uwielbiają zajęcia Fregaty Swimming. Rodzice są z kolei na bieżąco informowani o postępach, jakie osiągają ich pociechy na basenie. Zapisując się na zajęcia Fregaty Swimming nie ma też ryzyka utraty ani jednej lekcji. Choroba, wizyta u lekarza, nagły wyjazd? We Fregacie każda zgłoszona wcześniej nieobecność może być odrobiona innego dnia.

Zajęcia w nowej szkole pływania we Wrocławiu zaczynają się już 2 października i prowadzone będą w dogodnej lokalizacji – na świeżo wyremontowanym basenie w Hotelu System (al. Marcina Kromera 16).


Zapisy z rabatem 10 proc.! na naukę pływania dzieci Wrocław

Fregata zaprasza na zajęcia dla niemowląt w wieku od 3 do 36 miesięcy oraz dzieci w wieku 4-7 lat. Dla wszystkich nowych klientów Fregata ma w prezencie 10 proc. rabatu!

Zapisy na www.fregata.com.pl

Nauka pływania dzieci Wrocław

Nauka pływania dzieci Wrocław

Nauka pływanai dzieci Wrocław
Nauka pływanai dla dzieci Wrocław
nauka pływania Wrocław
Wrocław - nauka pływania dzieci