Przyjdź na bezpłatne zajęcia dla kandydatów do I klasy pływackiej - Fregata Swimming poleca!

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 72 na os. Kopernika to miejsce, które z pełnym przekonaniem rekomendujemy rodzicom aktywnych dzieci, które lubią sport i chcą się nauczyć pływać. Już 1 kwietnia 2023 r. można wziąć udział w pokazowych zajęciach dla kandydatów do I klasy o profilu pływackim!

Jako organizator zajęć pływackich Szkoła Pływania Fregata Swimming gorąco poleca sportową Szkołę Podstawową nr 72. To naprawdę świetne miejsce dla dziecka! Przyjdźcie w sobotę 1 kwietnia o godz. 13:30 do szkoły i poznajcie trenerów, którzy pokażą Wam, jak mogą w przyszłości wyglądać lekcje i opowiedzą jak działa szkoła.

W imieniu SP 72, zapraszamy rodziców z dziećmi do szkoły na bezpłatne zajęcia na basenie! Dzieci wskakują oczywiście do wody!

Uwaga! Koniecznie zabierzcie dla dziecka: strój na basen (plus czepek) oraz strój sportowy na salę.

Zgłoś się na bezpłatne zajęcia w sobotę 1.04.2023 – zadzwoń lub napisz SMS podając imię i nazwisko dziecka!

ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS

605 272 993

601 873 006

Dlaczego warto wybrać klasę pływacką w SP 72?

  • Pływanie to wspaniała dyscyplina sportu – pozwala nie tylko spożytkować energię dziecka, ale i uczy go cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celu, systematycznej pracy i żyłki współzawodnictwa.
  • SP 72 świetnie łączy naukę z treningiem – w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego dzieci, które są aktywne lepiej radzą sobie także z nauką.
  • Wykwalifikowani nauczyciele i trenerzy – kadra pasjonatów, których misją jest zarażanie dzieci chęcią poznawania świata i aktywnego życia jest gwarancją, że uczniowie lubią chodzić do szkoły.
  • Świetne zaplecze sportowe – hale sportowe posiada wiele szkół, ale basen to przewaga, która sprawia, że w SP 72 można zorganizować klasy pływackie z zajęciami w ramach planu lekcji.