AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr – Termy Maltańskie [GRAFIKI LATO 2024]

Wykwalifikowani instruktorzy, doskonały basen, profesjonalny program nauczania – po feriach zimowych, czyli od 26 lutego zaczniemy letni semestr zajęć w Termach Maltańskich! Otwarte zapisy na zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych już trwają.

Termy Maltańskie to najnowocześniejszy obiekt do nauki pływania w Poznaniu. Jak zwykle do dyspozycji młodszych i starszych pływaków od 26 lutego będą zarówno nowoczesne baseny sportowe, służące do nauki pływania dzieci i dorosłych, jak i cieplejsze baseny rekreacyjne, idealne do oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Na zajęcia zapraszamy maluchy już od 3. miesiąca życia!

Już teraz można rezerwować miejsca w grupach na zajęcia w letnim semestrze zajęć Szkoły Pływania Fregata Swimming!

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do MT-metody treningowe) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych – od początkujących do nauki różnych stylów pływackich.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Sprawdź grafiki zajęć w Termach Maltańskich
w semestrze lato 2024!